Baśnie tysiąca i jednej nocy

Baśnie tysiąca i jednej nocy

Okrutny sułtan Szachrijar każdą ze swych żon pozbawiał życia zaraz po nocy poślubnej. Chcąc uniknąć losu swoich poprzedniczek, Szeherezada przez wiele nocy zajmowała go opowiadaniem baśni, a powodowany ciekawością sułtan co dzień odkładał wykonanie wyroku. Jednakże tej nocy Szeherezadzie nie udało się zainteresować małżonka swoimi opowieściami. Przesypujące się piaski czasu wskazują rychłe nadejście świtu, a wraz z nim kres życia księżniczki. Waszym zadaniem jest utorować Szeherezadzie drogę ucieczki z pałacu. Bądźcie jednak ostrożni, sułtan dobrze strzeże swojej ofiary.
Zarezerwuj Termin

Mafijne porachunki

Mafijne porachunki

Dopóki płaciliście swoim włoskim sąsiadom 'za ochronę', bez przygód prowadziliście umiarkowanie dochodowy biznes. Nieopatrznie uznaliście jednak, że 'ochrona' nie jest Wam potrzebna i przestaliście płacić. Cóż… jednak była potrzebna. Teraz siedzicie w jakiejś chłodni, a przeczucie i trup pod ścianą mówią Wam, że jeśli nie rozgrzejecie szarych komórek, to może być Wasza ostatnia godzina.
Zarezerwuj Termin

Wehikuł czasu

Wehikuł czasu

Jesteście szajką rabusiów. Jeden bogaty kolekcjoner obiecał Wam dobrą kasę za obrobienie pewnego szalonego naukowca. Fama głosi, że udało mu się stworzyć wehikuł czasu i za jego pomocą zwiedzić różne epoki historyczne. Artefakt, który mieliście ukraść, ponoć pochodzi z jednej z takich wypraw w czasie. Robota wydawała się być dziecinnie prosta – żadnych alarmów lub kamer. Wdzierając się do jego gabinetu, aktywowaliście starożytną egipską klątwę. Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie uda Wam się uciec w ciągu godziny, czeka Was marny koniec.
Zarezerwuj Termin