O co w tym chodzi?

Enigma Rescue to nowa forma interaktywnej rozrywki w Krakowie, która wykorzysta twoją spostrzegawczość, spryt oraz inteligencję. Zabawa polega na zamknięciu 2-5 osobowego zespołu w pokoju i powierzenie im jednego zadania: “wydostań się jeśli potrafisz!”.

Nie jest to jednak takie proste, ponieważ cały pokój jest wypełniony przeróżnymi zagadkami prowadzącymi do ukrytego klucza. Na ich rozwiązanie masz tylko 60 minut, więc musisz się spieszyć!

 

Enigma Rescue to niesamowity sposób na spędzenie czasu ze znajomymi, rodziną lub współpracownikami. Podejmij nasze wyzwanie!

 

Drużyna 2-5 osób

Gdzie: Kraków, Zwierzyniecka 15/9a

Ile to trwa: 60 minut

Ile kosztuje: 120 zł za całą drużynę  Promocja! Do końca grudnia na hasło „GONI NAS CZAS” 99 zł za całą drużynę! hasło należy podać podczas robienia rezerwacji.

 

 

Jak trudne są zagadki?

Poziom trudności jest dostosowywany do poziomu escaperoomowego doświadczenia graczy. Na pierwszy raz radzimy jednak wybrać „Wehikuł Czasu”, który jest pokojem prostszym niż „Mafijne Porachunki” i „Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy”.

 

 

Co jeśli utknę?

Jeżeli utkniesz i nie będziesz wiedział co robić dalej – nie martw się! Wasze poczynania są na bieżąco monitorowane przez mistrza gry, który z chęcią udzieli wam pomocy.
Liczba podpowiedzi nie jest ograniczona, aczkolwiek warunkiem zwycięstwa jest wyjście z maksymalnie 3 podpowiedziami.

 

 

Ile osób może brać udział w grze?

Zespół może składać się od 2 do 5 osób.

 

 

Mamy zarezerwowaną grę na godzinę 16.30. O której powinniśmy przyjść?

Ok 16:20. Prosimy o przybycie 10 minut przed rezerwacją. Musimy wyjaśnić Państwu zasady gry.

 

 

Czy gra może być prowadzona w innym języku niż polski?

Zagadki w naszych pokojach są tak zaprojektowane, że nie wymagają znajomości języka polskiego. Przybysze z obcych krajów również mogą się u nas bawić! Jeśli chodzi o samo wprowadzenie w rozgrywkę oraz komunikację z mistrzem gry, to może się to odbywać w języku polskim lub angielskim.

 

 

Ile kosztuje gra?

120 zł za całą drużynę